Podnikejte! O právní otázky se postaráme za vás

Advokát Praha

Podobný heslem se řídí advokátní kancelář v hlavním městě České republiky, neboť si uvědomuje, že s podnikáním je spojeno mnoho advokátních úkonů. Ať už máte právní otázky z české legislativy či slovenské, obraťte se na advokátní kancelář Praha s letitými zkušenostmi a bohatou praxí. Kromě právních služeb jsou k dispozici též daňové a účetní operace, s nimiž bude vaše podnikání naprosto v pořádku. Jenže podnikání jako takové provází mnoho smluvních vztahů. 

Také denně komunikujete se zaměstnanci, řešíte obchodní podmínky a nové kontrakty s dodavateli a odběrateli, popřípadě si nejste jisti aktualitami z oblasti personalistiky a mezd? Pak se obraťte na zkušeného doktora, jenž vás zastoupí rovněž v jednáních se státem, výkonným orgánem státní moci, a to v pozici jednotlivce i firmy.

Široký sortiment služeb

Advokát Praha disponuje dvěma výkonnými a znalými asistenty, díky čemuž operuje v mnoha odvětvích. Základní ústavní právo a zpracovávání osobních údajů, obchodní právo nebo pracovní právo jsou práva, s nimiž se setkáváme během podnikání prakticky každý den. Při uzávěrkách oceníte služby z oblasti daňového práva, a kdo se chystá budovat novou pobočku své firmy, stavební povolení, kolaudaci, výpisy z katastru nemovitostí a další odvětví stavebního práva vezme do svých rukou za vás advokátní kancelář. Jestliže jste soukromý subjekt, pak vás možná zajímá rodinné právo, trestní právo či správní právo řešící petice, pokuty a přestupky.

Dlouholetá tradice po generace

Za stabilitou a prémiovou kvalitou služeb pražské advokátní kanceláře stojí rodová právní tradice. Díky dlouhodobé tradici v občanském, obchodním i daňovém a trestním právu se řadí mezi špičky ve svém oboru. Poskytované právní služby se netýkají pouze práv v České a Slovenské republice, zajišťováno je též zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Neváhejte svěřit se do rukou odborníků a získejte právo na svou stranu.

Sdílet článek