Podnikání ve virtuální kanceláři

nákup ready-made firmy

Chcete podnikat s minimálními náklady? Pokud nevlastníte dostatek financí na zařízení vlastní kanceláře, vydejte se cestou virtuální. Jde o stále populárnější způsob získání prestižní adresy pro firmu.

Podnikání s tváří profesionála

I když teprve začínáte podnikat, můžete snadno dostat image profesionální firmy. Virtuální kancelář představuje skutečnou kamennou, kde ovšem nesídlí jenom vaše firma, ale několik podniků sdílí prostor a administrativní personál.

K nejžádanějším lokalitám pro sídlo firmy patří Praha a jiná větší česká města. Vaše přítomnost se nevyžaduje. Jednoduše se rozhodnete cestovat do zahraničí, ale přesto nezmeškáte vyzvedávání důležité pošty nebo vyřízení pracovních povinností. Díky této službě se zajistí nejen různá administrativa, ale rovněž pošta, telefony a recepce. Přijímání a vyřizování hovorů proběhne jménem vaší firmy. Zdejší sekretářka se postará o dojednané služby a činnosti. Ujme se například fakturace, tisku, kopírování, přepisování textů nebo skenování. Rovněž sjedná schůzku s klientem během vaší nepřítomnosti.

Založení společnosti takřka bez práce

Hodláte realizovat své obchodní záměry okamžitě a nezdržovat se běháním po úřadech? Využijte nákup ready-made firmy, což umožní start podnikání a vydělávání prakticky ihned. K výhodám předzaložených společností patří především možnost změnit sídlo a firemní jméno, koupě probíhá bez dluhů a s ověřenou historií. Prodej odsýpá svižně a papírování je minimální. Zájem o založení společnosti s ručením omezení občas opadne, když se dotyční lidé dozvědí, jak složité vyřizování je čeká. Chyby se v tomto případě neodpouští a vše musí být naprosto v pořádku. Rychlé založení s.r.o. znamená, že si dopřejete komplexní konzultační servis a doba založení se podstatně zkrátí. Začnete zhruba za týden od projevení vašeho zájmu.

Sdílet článek