Počítač na odpis? Možná ho zachrání nový software

Máte počítač spíše k domácímu použití, nebo na něm pracujete? Ať už ho dennodenně zapínáte z jakéhokoliv důvodu, potřebujete, aby na něm všechno fungovalo. Pokud to tak není, je na čase koupit nový software. 

Jestli se u počítače neustále rozčilujete, že se vám okna pomalu otevírají a zdá se vám, že nic správně nefunguje, je možné, že máte zastaralý software. Ten počítač samozřejmě zpomaluje a narušuje plynulost vaší práce. Nevíte, na koho se obrátit? Pořiďte si nové softwary na specializovaném e-shopu prolicence.cz.

Díky AVG bude počítač jako nový

Pokud chcete, aby všechno šlapalo, jak má, pořiďte si na e-shopu software AVG. Po jeho instalaci bude váš počítač, který byste možná už někdy s chutí vyhodili z okna, opět pracovat jako hodinky. 

Software AVG tuneup 3 pc zaručuje to, aby váš systém Windows fungoval tak, jak má. Nachází chyby a opravuje je v jeho registru. Provádí automatickou údržbu počítače, zrychluje ho a odstraňuje zbytečné programy. Maže nepotřebná data, která se neustále hromadí ve vašem počítači. Kontroluje vámi nainstalované programy, jako je třeba Skype nebo Java, a sám je aktualizuje na nejnovější verze. 

Chraňte svůj počítač před malwerem

Ochrana počítače je jedna z prvních věcí, kterou byste měli vždy řešit, když se vám zdá, že něco nefunguje. Norton security 360 premium ochrání váš počítač před malwerem. Licence je určena pro 10 zařízení. Ochraňuje před hrozbami v reálném čase, chrání identitu a online transakce, poskytuje rodičovskou kontrolu, která pomáhá chránit vaše děti online. 

Na e-shopu prolicence.cz samozřejmě najdete i operační systémy, jako je Microsoft Windows 10 Home nebo Windows 10 PRO. Koupit tu můžete sady Microsoft Office i kreativní Photoshop, bez kterého se neobejde nikdo, kdo pracuje s fotografiemi na profesionální úrovni.