Perfektní bazény zaručí materiál Albistone

bazény

Pokud přemýšlíte, nad tím, že byste si na svůj pozemek pořídili zapuštěný bazén, dejte si pozor především na jeho kvalitu. Některé zahradní bazény na první pohled vypadají dobře především po designové stránce, avšak kvalita u nich může značně pokulhávat. Již po několika použitích se můžete potýkat s mnohými problémy. A vaše letní radovánky se brzy mohou změnit ve spoustu zbytečných starostí.

Albistone – originální design, bezkonkurenční materiál

Dnešní doba nabízí moderní designy bazénů vyrobených ze špičkových materiálů. Mezi takový materiál se řadí takzvaný albistone, který je velmi odolný a jeho životnost dosahuje až 50 let. Blankytně modrá barva ani působením vnějších vlivů neztratí svou sytost.

Pokud si navíc necháte bazén vyrobit z materiálu albistone, můžete si vymyslet jakýkoliv tvar chcete. A to je hlavní výhoda oproti laminátovým bazénům, které jsou vyráběny jako monolitické nádrže již typizovaných forem.

Lamináty a fólie

Sklolamináty jsou velmi oblíbeným materiálem při výrobě bazénů, jelikož vynikají velkou odolností srovnatelnou s materiálem albistone. Nejsou však tak flexibilní. Obdobně jsou na tom bazény vyrobené z fólie, jejichž tvar také není možné přizpůsobit vaší kreativitě. Plastové bazény jsou vyrobeny z ocelové konstrukce, do které se vkládá PVC fólie.

Veškerý servis pohromadě

Albistone je patentovaný materiál firmy Albixon, která má 25 let zkušeností na poli s bazény. Firma spolehlivě nainstaluje bazény přesně podle vašich představ, je schopna zajistit ideální zastřešení bazénu a dodá veškeré potřebné bazénové příslušenství.

Albixon také nabízí bazénové sety, které zahrnují bazén Albistone, bazénové zastřešení, technologickou šachtu a nutné příslušenství. Bazénový set představuje řešení, díky kterému mají zákazníci vše najednou a za velmi příjemnou cenu.

Sdílet článek