Penzion Kovárna – půvabné místo s rodinnou atmosférou

vinný sklep Brno

Léto se blíží a s ním také svatby, oslavy, rodinné sešlosti nebo společenské události. Pokud plánujete nějakou akci či party s nejbližšími a stále nemáte ideální místo, vyzkoušejte vinný sklep Brno, kde na vás dýchne příjemná atmosféra ve všech směrech. Kromě vynikajícího gastronomického zážitku budete okouzleni nevšedním ubytováním ve stylových a nekuřáckých pokojích a stejně tak venkovním posezením pod zastřešenou terasou, která je jako stvořená k odpočinku a načerpání nových sil.

Zázemí pro firemní akce

Toto místo je častým cílem firem hledajících prostor pro firemní akce a teambuildingové zážitky s odpoledním programem. Vynikající poloha v blízkosti centra druhého největšího města České republiky a dostupná cesta na zdejší letiště jsou dalšími důvody, proč se obrátit na brněnský penzion Kovárna. Jestliže chcete poznat historickou kulturu města, nabízí se procházky a výlety po centru. Penzion disponuje vlastním parkovištěm a vinným sklepem, kde máte možnost ochutnat moravská i zahraniční vína nejvyšší kvality.

Svatba pod klenutými stropy

Prostory s klenutými stropy, krbem a historickými kachlovými kamny slibují zázemí pro jedinečnou svatbu. Personál je hotov vám připravit cenovou kalkulaci přesně na míru a objednat třeba živou cimbálovku na večerní zábavu nebo úchvatný obřad v sousední faře kostela Sv. Marie Troubsko. Aby byla svatba skutečně vaším dnem, je celý penzion uzavřen pouze pro vás a umožňuje tak hostům vychutnat si zdejší atmosféru svatby dosyta. Samozřejmostí je pak organizace výzdoby, volného programu a rautů.

Ubytování zde najde až 14 osob, sklepy jsou připraveny pojmout padesát osob a kapacita jídelny je okolo 35 osob. Budete uchváceni pochoutkami, které vznikají z regionálních surovin a zároveň odpovídají moderní gastronomii. Svatba Brno se vám vryje do paměti na celý život a uvidíte, že se sem rádi nejen na výročí opět podíváte.