Oblečení na zumbu

Zumba a vhodné oblečení, to vůbec není nic těžkého k řešení, nebo k tomu, co by se vůbec nějak dalo řešit. Pokud se dobře cítíte v teplácích, tak si vezměte svoje oblíbené tepláky. K nim nějaké tričko, nejlépe bez rukávu, jelikož se u zumby docela dost zapotíte. A pak už jen vhodné botičky a můžete vyrazit.

V podstatě zumbu tedy můžete cvičit v čemkoli, co je pro vás pohodlné a v čem se cítíte prostě dobře. Nezapomínejte na důležitou obuv, aby vám boty neklouzaly nebo vás netlačili, to byste si hodinu moc neužili, což by rozhodně nebylo dobře! Oblečení na zumbu si můžete zakoupit i prostřednictvím internetu, kde je na výběr velká spousta tepláků a různých trik. Nebo si oblečení zakupte ve fitness centru, kam na zumbu chodíte. Pravda je, že ne všude v těchto centrech, se i na oblečení specializují nebo se zeptejte vašeho instruktora, či instruktorky, určitě vám minimálně rádi poradí!

Určitě je však lepší, si oblečení vyzkoušet v obchodě, aby vás někde netáhlo a pohyb pro vás byl hračkou. Co si budeme povídat, hlavně my ženy, chceme dobře vypadat i při sportu a tak nám bude záležet nejen na pohodlí, ale také na tom, jak oblečení a boty vypadají.

Oblečení v podobě vašeho oblíbeného bych doporučila pro začátečníky, kteří nevědí, jestli je bude tento tanec vůbec bavit. Abyste neutráceli za zumba oblečky, které třeba nebudete potřebovat. Milovníci zumby, kteří chodí pravidelně, doma určitě nějaký ten „zumbovský“ kousek mají. Dobrou volbou může být i fitness oblečení v podobě funkčního materiálu. Dle mého názoru na zumbu jsou nejlepší ¾ kalhoty a nějaký top. Kalhoty na zumbu i skvěle vypadají a tak třeba pokud do nich hodláte investovat a zumbu nenavštěvovat, tak pro vás budou určitě pohodlné i na běžné nošení.

Sdílet článek