Objevte tajemství thajské erotické masáže a dopřejte si zážitek v podobě hluboké relaxace s množstvím erotických prvků

Thajská erotická masáž

Thajská erotická masáž je doslova balzámem pro tělo i duši. U lidí navozuje pocity úlevy, po kterých touží každý, a proto se právem řadí mezi nejčastěji prováděné druhy masáží. V tomto článku se dozvíte o jejím původu a erotických praktikách, které byly k tradiční proceduře přidány až později.

Původ thajské erotické masáže

Na úvod je vhodné zmínit, čím je specifická tradiční thajská masáž, která byla až později obohacena o erotické prvky, které jsou v dnešních masážních salonech aplikovány.

Tradiční thajská masáž

Jak již název napovídá, původem pochází z Thajska, odkud se pak rozšířila do dalších částí světa. Jejím cílem je stimulovat reflexní body, které se nacházejí na energetických drahách těla.

Jsou při ní praktikovány dvě základní techniky. Jednak jemné stlačování určitých bodů na těle pomocí stisků rukou a chodidel. Druhou technikou je množství protahovacích pohybů.

Masérka používá palce, dlaně, předloktí, lokty, kolena, holeně a chodila. Tlak jednotlivých pohybů je provádět vahou celého těla.

Celá procedura trvá obvykle v rozmezí 2 – 2,5 hodin. Tento čas je nezbytný k dosažení naprostého uvolnění masírujícího a rovněž i k uplatnění všech známých masážních technik.

PRŮBĚH

Thajská masáž je vždy zahájena meditativní modlitbou v délce trvání jedné minuty. Masírovaný je vyzván k tomu, aby v průběhu masáže soustředěně, pomalu a hluboce dýchal.

Masáž začíná netradičně stimulací dolních končetin v uvolněné poloze na zádech. Začíná se chodidly. Masér pokračuje vyvíjením tlaku v oblasti holenního i lýtkového svalu a později přechází i ke svalům na stehnech. Masér následně protahuje končetiny do poloh, do jakých by je člověk bez pomoci jen stěží dostal.

V další části se masírující otočí na břicho a masér začne se stlačováním přesně daných bodů na zádech. U uvolnění velmi ztuhlých svalů se používá namísto prstů a dlaní koleno či loket.

V následující fázi jsou protahovány horní končetiny včetně rukou a prstů. Pokračuje se masáží krční páteře, hlavy i obličeje.

O jaké erotické prvky je tradiční thajská masáž obohacena

Teď, když už víte, jak probíhá tradiční thajská masáž a dokážete určit, jestli by Vám byla příjemnou, je na čase seznámit Vás i s erotickými prvky, které z této procedury dělají nezapomenutelný a intenzivní zážitek.

Tato procedura je mezi lidmi tolik oblíbená, jelikož v sobě spojuje všechny přednosti tradiční thajské masáže a erotických masáží. Dochází tak k dokonalému toku energií v celém těle, ale pracuje se zde i se sexuální energií.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že masérka je po čas protahování nahá, díky čemuž se Vám naskýtají pohledy na ženské tělo v pozicích, jak ho při jiných masážích nemáte šanci spatřit. Masáž je obohacena také o stimulaci intimních partií. Masérka používá ke stimulaci také svůj zadeček, prsa a další částí těla, které přispívají ke vzrušení masírovaného.

Muži si velmi často připlácejí také doplňkové služby, jako je například oblíbená masáž prostaty.

Celá procedura je následně zakončena vyvrcholením masírovaného, které je maximálně intenzivní díky celkovému fyzickému i psychickému uvolnění.

Tip: Zjistěte, podle čeho poznáte kvalitní masérské studio.

Pokud chcete vyzkoušet erotickou masáž, díky které bude odcházet ze salonu příjemně odpočatí, uvolnění a bez bolesti zad i svalů, je pro Vás thajská erotická masáž ideální volbou. Vyberte si některý z pražských masážních salonu a dopřejte si tento nevšední zážitek, na který budete jistě ještě dlouho vzpomínat. Přečtěte si také o tom, s jakými problémy Vám mohou masáže pomoci.

Chtěli byste vyzkoušet thajskou erotickou masáž, nebo je Vám bližší jiný druh erotické masáže?

Sdílet článek