Nevíte, jaká společnost dokáže přepravit atypické náklady? Máme pro vás fajn tip

Dobře vyřešená logistika je základem úspěchu pro drtivou většinu firem. Ať už vás živí obchodování, řemeslo, poskytování úklidových služeb, nebo jakákoliv jiná činnost, neobejdete se bez špičkové přepravy. Kteří pomocníci si hravě poradí s těžkými zásilkami, buňkami, stroji a podobně? 

Vyhledejte komplexní služby 

Je pro vás přeprava tak trochu noční můrou? Potřebujete pravidelně stěhovat zemědělskou techniku, mobilní domy, stroje a další specifické zásilky? 

V takovém případě se podívejte například na komplexní služby známé společnosti Easy Logistics s.r.o. Tito odborníci se už od roku 2005 zaměřují na komplexní logistiku malých, velkých i specifických zásilek. Co vše dokážou?

V rámci jejich služeb budete moci využít přepravu mobilheimů / přepravu mobilních domů / přepravu strojů / přepravu zemědělské techniky / přepravu těžkých zásilek. Jak vidíte, možností je opravdu mnoho. 

Do Čech i zahraničí 

Spousta podnikatelů musí dovážet zboží i do zahraničních zemí. V takové situaci využijete spíše mezinárodní dopravu od Easy Logistics. Velkou výhodou je hlavně možnost odeslat klidně až 53 tun nákladu. Součástí služeb je i vyřízení veškerých povolení, sjednání dostatečného pojištění (až do výše 20 000 000 Kč), zabalení nákladu i jeho případné krátkodobé uložení. Nezáleží na tom, do jaké části světa potřebujete svůj majetek dostat. 

Ať už vás zajímá převoz mobilheimu, palety s materiálem, nebo chcete prodat obráběcí stroj, mrkněte se na webové stránky zmíněných poskytovatelů (najdete je pod vloženými odkazy). V mžiku zjistíte veškeré potřebné informace a budete se moci spojit. 

Po celou dobu přepravy budete samozřejmě informování o poloze zásilky i všech případných zádrhelech. Klidně budete moci využít zákaznickou podporu 24/7.