Nejlepší investice v dnešní době? Do stínu!

Všichni máme rádi léto, ale ne každý se rád potí na slunci. Také venku vyhledáváte stín? A co doma? Příjemný chládek v interiéru i na zahradě vytvoří moderní stínící technika. Tohle dnes můžete mít doma nebo na zahradě i vy!

Možná máte doma pěkné závěsy, ale nejste úplně spokojeni se stínem a chládkem, který poskytují, respektive možná spíše neposkytují. Může vám pomoci stínící technika, které se už několik let úspěšně věnuje česká společnost Sundex. Kvalitní výrobky s sebou nesou sice vyšší počáteční investici, do budoucna však nebudete litovat. Extrémně teplá léta nás nejspíš už neopustí a stanou se standardem i v České republice. Připravte se na ně chytře. Představujeme zajímavosti a novinky v oblasti stínící techniky. 

Slyšeli jste o bioklimatické pergole?

Pokud máte rodinný dům, můžete investovat do speciální pergoly, která se přizpůsobí vašim potřebám. Bioklimatická pergola se vyrábí v České republice a přináší skvělou ochranu před ostrým sluncem, ale také silným deštěm a větrem. 

V čem je tato pergola speciální? Především je to střešní lamelový systém, který reguluje propouštěné světlo a vy si tak můžete udělat takový stín, jaký potřebujete. Tato pergola může mít integrované LED osvětlení, takže vám odpadá další starost navíc s tím, jak si v pergole večer posvítit. A za deště vás také potěší. Je obdařena celoobvodovým okapem, který odvádí vodu velmi chytře vymyšleným systémem pryč. 

Mezi roletami stále vévodí ty látkové

Co se týče interiérů, je mnoho možností zastínění. Můžete použít moderní venkovní žaluzie nebo rolety. Velmi decentně a elegantně působí také látková roleta, která velmi spolehlivě zastíní pokoj, a proto se stále těší velké oblibě. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů a sladit tak interiér do své oblíbené barevné kombinace. Především vám ale umožní relaxovat v příjemném stínu.