Náramky – mnoho podob pro všestranné využití

Pracujete v oddělení marketingu, pořádáte společenské události, koncerty, nebo jen hledáte řešení pro rozčlenění hostů? Máme pro vás skvělý tip, který vám ušetří starosti i případný faux-pas. Látkové náramky totiž oceníte u menších i větších festivalů a firemních eventů, kdy hosté přicházejí a odcházejí během programu, a vy už je tak nebudete muset kontrolovat. Pomocí náramků navíc hosty můžete rozdělit na VIP hosty i ty, kteří se pohodlně dostanou do backstage.

Spousta uzávěrů pro snadnou manipulaci

Sortiment látkových náramků zahrnuje celou škálu potisků i pevných uzávěrů, aby nedošlo ke ztrátě náramku. Velkou předností je vysoce kvalitní sublimační potisk odolný vůči oděru. Jako materiál se využívá prémiový satén. Vámi vybrané náramky lze doplnit o očíslování či čárový kód. Tato varianta je vhodná právě pro několikadenní události, aby byly pro vaše hosty příjemné na ruce, stálobarevné a nedošlo k jejich poničení. Textilní náramek najde využití i pro nošení ve vodních centrech, kempech a dalších oslavách. Profesionálové z oblasti náramků disponují opravdu širokou škálou možností pro náramky. Ve svém portfoliu nabízí též nemocniční náramky, populární svítící náramky a příslušenství, speciální silikonové modely a šňůrky na krk, a stejně tak náramky pro celoročně oblíbené události, jako jsou Halloween nebo Oktoberfest.

Pro dětské zákazníky

Pro děti mají specialisté připravené speciálně navržené náramky Tyvek. Mají přesnou velikost pro dětské zápěstí a v nabídce je najdete v mnoha designech i materiálových provedeních. Na webových stránkách si sami vyberete barevné zpracování a přidáte vlastní text včetně grafických prvků. Dětské velikosti náramků jsou rozděleny podle využití k nošení na jeden až dva dny i delší dobu, což oceníte pro identifikaci na táborech, kempech, v zoo i zábavním parku. Díky dětské velikosti máte jistotu, že náramek dítko neztratí, a ono bude nadšené, protože i kvalitní a krásně potištěný náramek bude zajímavým suvenýrem.