Nákladní vozidla ihned k dispozici

půjčovna užitkových vozů

Podnikáte v autodopravě? Potom jistě víte z vlastní zkušenosti, jak rychle dojde k poruchám vozidel. Jestliže máte domluvené zajímavé spolupráce, může to ohrozit prosperitu celého vašeho podnikání. Naštěstí si v těchto případech můžete auto půjčit.

Vozidla pro vaše potřeby

Prodej nákladních vozidel je vždy spojen s vyššími náklady, když si chcete pořídit úplně nový model. Často se vše řeší půjčkami a leasingovými smlouvami. Ne však vždy stojí člověk o úplně nové auto, mohlo dojít jen k nepříznivé situaci, kdy se skoro celý vozový park dostal do nepříjemností a nelze ho plně využívat. Jistě vám přijde vhod půjčovna užitkových vozů, kde si vyberete z obsáhlé nabídky. Díky online filtru vozů se zaměříte na typy, které skutečně najdou využití ve vašem zaměření podnikání. Navíc ke každému pronajatému kusu obdržíte full servis bez poplatků navíc. Rozhodovat se můžete podle roku, od kterého jsou auta v provozu, podle objemu, celkové hmotnosti, ale také na základě udané ceny za měsíc.

Zapůjčeným vozem odjedete takřka ihned

V půjčovně vše proběhne velice rychle a snadno. Stačí pouhých patnáct minut, abyste vozem odjeli, kam se vám momentálně hodí. Vratná kauce na havarijní pojištění je přizpůsobena minimální výši. Pokud se vám provoz bude zamlouvat mnohem více než s vaším stávajícím náklaďákem, není problém využít výkup nákladních vozidel, čímž získáte nějaké finanční prostředky na pronájem či koupi.

Nechybí ani pronájem návěsů, čehož mohou využít všichni, kdo vlastní jenom tahač a zakázky tohoto typu se objevují zcela výjimečně. Seženete různé druhy, aby se daly přepravovat všechny možné náklady. K nejčastěji vyhledávaným se řadí chlaďáky, mrazáky, návěsy pro přepravu kontejnerů, strojů a vozidel. Výpůjční doba se realizuje krátkodobě i dlouhodobě, záleží jen na vašich konkrétních požadavcích.

Sdílet článek