Najděte si práci snů díky online portálu

hledám přivýdělek

Získat práci snů zní jako klišé, které často končí tím, že vezmeme zavděk jakoukoliv prací, abychom mohli platit účty a zabezpečit rodinu. Zvláště nyní, kdy se celá řada firem potýká s nedostatkem zakázek a sezónními výkyvy, je více než důležité myslet na stálé zaměstnání u stabilní firmy. Získat práci dnes přitom může být složitější a náročnější, protože jako každým rokem přibývá absolventů středních odborných škol i maturantů, již ve studiu nechtějí pokračovat, a láká je vidina fixní mzdy. Starší ročníky, zejména pak ve věku padesát a více let, se o své místo tudíž zákonitě bojí, protože si uvědomují, že pro trh práce nejsou atraktivním uchazečem a často tak po výpovědi končí na úřadu práce.

Práce nebo brigáda?

Hledáte práci nebo vás spíš láká přivýdělek v podobě brigády? Ať už tak či onak, pohodlně se usaďte a navštivte portál s nabídkami práce. Každá nabídka práce je segmentovaná po krajích i městech, takže se můžete zaměřit přímo na okolí svého bydliště, eventuálně jste-li bez závazků, též na finančně atraktivní nabídky v přilehlých krajích. Jestliže patříte do kategorie „hledám brigádu“, pak vás zaujme i uvedené finanční ohodnocení za hodinu, což vám může výrazně pomoct při rozhodování. Brigády mohou být dlouhodobého charakteru vhodné též pro studenty vysokých škol, protože mnoho zaměstnavatelů dnes umožňuje plánování směn dopředu, a tím pokrytí vašeho volného času tak, abyste nepřišli o prostor pro učení a zkoušky. Stejně tak si můžete najít zajímavé přivýdělky na živnostenský list a dohody.

Hledám přivýdělek. Značka: pracovat umím

Pro pracovníky, kteří za sebou mají tři a více let praxe v jakémkoliv zaměstnání, máme pozitivní zprávu. Trh práce sice aktuálně sleduje zvýšený počet uchazečů na jedno pracovní místo, ovšem stále platí, že kdo má praxi z práce, je na tom lépe než maturant či středoškolák s výučním listem. Pokud vás neosloví žádná nabízená pozice, zkuste prostě zadat do vyhledávače „hledám práci“ a uvidíte, že najdete další byť dočasnou práci v podobě brigády nebo zaměstnání vyhovující vašim platovým představám.