Moderní obce mají digitální úřední desku. Máte ji i vy?

Digitální úřední deska

V jaké obci se žije nejlépe? No přece v té moderní, kde jsou občané rychle a včas informováni o tom, co se děje v jejich obci či blízkém okolí. Každý starosta toužící starat se o moderní obec si musí uvědomit, že hlášení rozhlasu už lidé neregistrují. Musí se k občanům dostat digitální formou. Pryč s klasickými úředními deskami, které nabízí jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací občanům. Investujte raději do digitálních úředních desek, které nabízí nekonečný prostor pro informace, jež by měl každý občan vědět a znát.

Digitální úřední desky jsou nedílnou součástí moderních obcí. Bez digitálních úředních desek nejsou obce moderní. Už ji máte třeba před obecním úřadem i vy?

Informujte občany o všem, co potřebují vědět

Jak již bylo zmíněno, digitální úřední desky nabízí nekonečný prostor pro sdílení a sdělování informací a aktualit. Potřebujete dát vědět občanům, kdy se vyváží popelnice nebo kdy se sváží plasty? Nebo je chcete pozvat na každoroční sportovní ples, na kterém budou moct vyhrát fantastické ceny v tombole? Digitální úřední deska může být místem, kde všechny tyto informace (a také mnoho dalšího) můžete sdílet. Navíc je možné jejich obsah spravovat z pohodlí domova nebo třeba z pohodlí kancelářské židle z kanceláře starosty.

Jak jsme zmínili, občany lze prostřednictvím úřední desky informovat o všem. Kromě zmíněných aktualit je můžete je informovat o aktuální dopravní situaci v obci, také můžete sdílet navigaci k turistickým aktivitám či přidat 3D virtuální prohlídku obce.

Výhody digitální úřední desky

  • Provoz informačního centra v režimu 24/7/365 (čtyřiadvacet hodin, sedm dní v týdnu, každý den v roce)
  • Pohodlné spravování obsahu z pohodlí domova
  • Neomezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací
  • Možnost nasdílet obecní zpravodaj v elektronické podobě

Chcete, aby se i z vaší obce stala moderní obec? Objednejte si digitální úřední desku na www.digitalniurednideska.cz.

Sdílet článek