Lemon Production zorganizuje teambuilding, na který nezapomenete!

Firemní teambuilding Praha

Chtěli byste pro zaměstnance připravit teambuilding nebo vánoční večírek, na který nikdy nezapomenou? Má vaše firma velký počet pracovníků a nejste schopni najít prostor, kde by se mohla firemní akce konat? Jste pořadatelem konference a potřebujete pomoci s organizací? Eventová a teambuildingová agentura Lemon Production je tu právě od toho, aby výše zmíněné a jim podobné požadavky splnila.

Už 23 let organizuje Lemon Production eventy a firemní akce na klíč a řadí se mezi top agentury, které splní přání každého klienta do puntíku. A to i v případě, že mají za úkol pořádat akci pro velký počet zaměstnanců. Příkladem může být společnost Tatra Kopřivnice čítající tisíc osob, pro kterou připravili firemní akci na míru.

Agentura zajistí téměř cokoliv si vymyslíte! Odpadne vám starost s hledáním vhodných prostor třeba na vánoční večírek. Profesionální tým se postará i o výzdobu, catering, technické vybavení, stany, podium, umělce, kapely a podobně.

Teambuilding trochu jinak

Pokud chcete pojmout teambuilding více akčně, máte jedinečnou možnost nechat si poradit a všechno připravit právě ve spolupráci s Lemon Production. Firemní teambuilding Praha získá úplně nový rozměr. Mezi aktivity, které organizují, patří třeba hraní únikových her v mobilní verzi, se kterou přijedou kamkoliv si budete přát. Oblíbená také bývá hra ve stylu Pevnost Boyard. Chcete-li, aby si účastníci odnesli z firemní akce nové poznatky, můžete si nechat zorganizovat teambuilding ve stylu filmové akademie nebo se nechat imaginárně přenést do Indonésie a naučit se stavět ve skupinách vor.

Stačí zaslat e-mail nebo vyplnit formulář na webové stránce společnosti a nechat si zorganizovat nezapomenutelný firemní teambuilding Praha.

Sdílet článek