Královská zahrada

zahrada

Zahrada je oázou klidu. Pobyt na čerstvém vzduchu v přítomnosti rozkvetlých stromů a vonících květin je nenahraditelný. Pokud zvolíte ten správný zahradní přístřešek, doladěný tím pravým zahradním nábytkem, vytvoříte si přímo královskou zahradu.

Jaký zvolit přístřešek?

Existují různé typy zahrad. Některé jsou prostorné a jejich majitelé si potrpí na estetickém vzhledu. Jiné jsou naopak malé a skromně vybavené. Ovšem i z malé zahrady se dá vytvořit překrásné místo. Někdo volí do své zahrady altán, můžeme ho postavit na své neoblíbenější místo, či tam, kde máme nejhezčí výhled do okolí. Altán je praktický a vytvoří dominantu zahrady. Můžeme ho vyzdobit i popínavými rostlinami. Další variantou zahradního přístřešku je pergola. Pod pergolu můžeme složit hlavu v každém počasí. Je vzdušná a ochrání nás před dotěrnými pohledy sousedů. Nebude na nás svítit přímé slunce, ani foukat vítr. Pergola je také oblíbeným místem pro zahradní oslavy. Ani stavba pergoly není zdaleka náročná, jak by se mohlo zdát.

Zahradní nábytek

Stejně tak, jako si volíme správný vzhled interiéru pro pohodlné bydlení, tak volíme i vzhled našeho zahradního nábytku. Vždy musíme myslet na jeho funkčnost a praktičnost. Správně zvolený nábytek změní vzhled celé zahrady. Velmi oblíbený je stále klasický dřevěný nábytek, ovšem v současné době ho hrdě nahrazuje teakový nábytek. Teak je velmi žádaný zejména pro svou snadnou údržbu. Neztrácí barvu, jak se může stát v případě plastového nábytku, a je velmi pevný. Okouzlí vás zejména svojí typickou medovou barvou. Oblíbený je také kovový a proutěný nábytek, který vytváří image venkovského stylu. V sekci zahrada na webových stránkách Lepebydlet.cz naleznete inspiraci pro vybavení vaší zahrady. Najít zde můžete i tipy jak zútulnit svůj interiér. Díky praktickým nápadům se rychle zorientujete ve všech otázkách týkajících se bydlení.

Sdílet článek