Když se řekne právník

právní kancelář

Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno obnáší právnické zaměstnání? Lidé, kteří studují tento obor, musí mít všeobecný přehled, znát neskutečné množství zákonů a pravidel, rovněž oplývat schopnostmi vytvářet analýzy a propojovat informace napříč různými obory. V zaměstnání jsou na ně kladeny vysoké nároky a lidé, kterým pomáhají, v ně vkládají svou důvěru, čas i peníze. Pokud nedotáhnou svěřený případ do zdárného cíle, pociťují často osobní prohru a vnímají klientovo zklamání.

Na trhu je celé množství právnických firem a kanceláří, které se předhánějí v úspěšných kauzách. Jejich cesta za dobrou pověstí vyžaduje dlouholeté zkušenosti, schopnost pracovat s teorií a praxí a nacházet nejefektivnější řešení z nesnází klientů.

Nejvyšší ocenění za kvalitu

Právní kancelář může být za své služby ohodnocena právnickou firmou roku. Toto ocenění každoročně uděluje společnost Epravo.cz, která hodnotí dodržování zásad firmy, konání pro blaho veřejnosti a další aspekty advokátní činnosti.

Nadstandardními výsledky a úspěchy se může pochlubit právní kancelář Císař, Češka, Smutný, která zmíněné ocenění získává každoročně od roku 2013, a pravidelně tak dokazuje svou kvalitní a těžko zastupitelnou službu. Za těmito úspěchy stojí léta studia, dřiny a především vysoce kvalifikovaní odborníci. JUDr. Pavel Smutný je určitě jedním z nich a jeho jméno figuruje v právnických službách na nejvyšších příčkách.

Pavel Smutný jako advokát, mecenáš a člověk

Pavel Smutný založil advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný, ale jeho jméno je spojováno s dalšími významnými asociacemi či projekty. Podporuje vědecko-výzkumnou spolupráci mezi českým a izraelským státem, ale i ostatními zahraničními partnery.

Tento vzdělaný muž vystupuje nejen jako advokát se specializací na obchodní právo, jako jazykově vybavený mecenáš, což je patrné z rozhovoru s ním, ale také jako člověk dávající možnost ostatním subjektům na trhu, aby se mohly uplatnit. Díky podpoře, kterou poskytuje projektům a lidem, a to bez nároku na protislužbu, jeho jméno získává ještě větší důležitost. Vyžaduje odborné, kulturní i společenské znalosti také od svých spolupracovníků. Velmi významným počinem je jeho působení v nadačním fondu Bohemian Heritage Fund, kde jsou ročně shromažďovány milionové příspěvky od dalších mecenášů.

Sdílet článek