Kanceláře na Praze 1 – podnikání na správné adrese

pronájem kanceláře

Jestli hledáte prostory pro svou firmu, měli byste obrátit pozornost na Praha City Center. Tato moderní kancelářská budova uspokojí i tu nejnáročnější klientelu a poskytne každé společnosti skvělé zázemí pro její obchodní aktivity.

Výhody k nezaplacení

Momentálně patří pronájem kanceláře v budově Praha City Center k tomu nejlepšímu, co je v hlavním městě k mání. Budova je výborně dostupná hromadnou dopravou i autem. Díky tomu, že vlastní 290 parkovacích míst, kde mohou parkovat nejen nájemci, ale i jejich návštěvníci, nemusíte dlouho hledat parkování v okolí. Všichni víme, že jeho nalezení v centru města je skoro zázrak.

Skutečnost, že stojí opravdu v centru Prahy na jedné z nejlepších adres, dodá vaší společnosti potřebnou prestiž a prosperitu. Rázem se dostanete do sousedství významných společností.

Pokud jde o vybavení kanceláří, patří k současné špičce, navíc je možné jej přizpůsobit potřebám konkrétního nájemce. Prostory jsou klimatizované, k internetu připojené optickým kabelem, LED osvětlení v nich šetří energii. Podle vašich požadavků můžete mít kanceláře uzavřené, otevřené (open space), nebo nakombinovat obě varianty.

Služby nájemcům jsou nad běžný standard

V budově najdete dodavatele nábytku, stínící techniky, banku i nezávislého finančního konzultanta, je tu půjčovna i myčka automobilů, také známá přepravní síť, takže nemusíte běhat s balíčky nikam daleko.

Aniž byste opustili budovu, můžete využít služby kadeřníka, nehtového studia i kosmetického salonu, dohodnout si obchodní oběd v grill restauraci i posedět s přáteli u výborné kávy.

Pronájem v budově Praha City Center nabízí všem nájemcům komplexní služby, skutečnost, že je sídlem vaší kanceláře Praha 1, tudíž není jedinou výhodou. Jestli opravdu chcete dobré prostory pro vaši firmu, pronájem v téhle budově byste si neměli nechat ujít.

Sdílet článek