Kadeřnické potřeby vždy k dispozici

kadeřnické potřeby

Ženy často spěchají ke kadeřnici, aby zkusily něco nového. Máte jako kadeřnice přehled o nejmodernějších trendech? K inspiraci a realizaci vám plně poslouží internetový obchod s kadeřnickými potřebami a vlasovou kosmetikou.

Nůžky a hřebeny pro správný střih

Určitě si najděte správnou velikost nůžek, aby se s nimi bezvadně pracovalo a padly přesně do vašich rukou. Pochopitelně můžete vybírat z mnoha variant. Pro učně se hodí speciální kadeřnické sety. Nůžky na vlasy nejen pro profesionály seženete v provedení pro praváky nebo leváky. Nechybí modely od profesionálních populárních značek Jaguar Solingen, Dovo Solingen, Olivia Garden, Kiepe, Ronney a dalších. U nůžek vás jistě potěší dokonalá ostrost a trvanlivost, provedení z kvalitní nerezové oceli, anatomicky tvarovaná ramínka, oblé ostří nebo kulatá špička pro realizaci profesionálního střihu. Vyzkoušejte efilační prostřihávací typy, břitvy a seřezávače v nejvyšší kvalitě. Mezi další nejpoužívanější kadeřnické potřeby se řadí hřebeny a kartáče na vlasy, natáčky, pláštěnky, zástěry. 

Vlasová kosmetika od profesionálů

Než usednou vaše zákaznice do křesla u umyvadla, zásobte se kvalitními šampony na vlasy, stylingem, přípravky pro vlasovou péči a regeneraci. Hlavní zájem se soustředí nejen na stříhání, ale také na barvení, přelivy a melíry. Spousta žen si přeje experimentovat, nebo se alespoň na nějaký čas odlišit od běžně používaných barev, tudíž se nelze divit, že se stále zvyšuje zájem o netypické barvy, kam spadá například růžová, fialová, zelená nebo červená v mnoha odstínech. Gelová smývatelná barva na vlasy poskytuje mnoho možností k tvarování kreativních účesů. Fialový odstín vydrží až šest umytí a v tomto čase se dosáhne unikátních efektů. Je na vás, zda nanesete barvu na celý povrch hlavy, nebo upřednostníte jen nabarvení několika pramenů.

Sdílet článek