Jak vylepšit koupelnu?

rekonstrukce koupelny

Připadá vám vaše koupelna nudná? Hledáte možnosti, jak ji zlepšit? Způsobů je bezesporu víc než dost, dokonce se nemusíte pouštět do náročné rekonstrukce koupelny, která by byla jen čárou přes rozpočet zejména, pokud byste se rozhodli do této místnosti domu umístit třeba vestavěnou skříň. Jestliže vás koupelna už nebaví, je mnoho jiných způsobů, jak ji posunout na vyšší úroveň. Co konkrétně máme na mysli?

Zvolte vhodné bytové doplňky

Věděli jste, že k renovaci koupelny může dojít bez zbytečného bourání a stresu? Nemusíte nutně investovat do řemeslníků, stačí, když nakoupíte adekvátní bytové doplňky. Zkuste sladit kupříkladu ručníky s osuškami a koupelnovými předložkami, pořiďte si držák na toaletní papír nebo nové zrcadlo, které oblepíte LED pásky. Možností je víc než dost.

Nemusíte se stranit ani květinám, které patří ke každému oknu v koupelně. Ne, opravdu nevadí všem druhům pokojovek zvýšená vlhkost, jež se v místností drží. Kupříkladu takové kapradí je trefou do černého.

Nový obklad rozjasní místnost

Koupelna není prostorem, který by se maloval všemi barvami. Zdi se spíše obkládají kachličkami. Proč je tedy nezměnit? 

Když vás přestane bavit barva v kuchyňském koutu, jednoduše vezmete váleček s barvou do rukou a zdi přemalujete. Pokud vás přestanou bavit kachličky, holt nakoupíte jiné a i když to bude pracnější, vytvoříte nové zátiší této pomyslné oáze klidu. 

Stříkání se nebojte

Pokud se necháváte inspirovat na sociálních sítích, možná už nějakou tu dobu přemýšlíte nad tím, že jednotlivé komponenty v koupelně přestříkáte. Zkrátka a dobře nakoupíte kvalitní nesmývatelné spreje a kohoutky, vodovodní baterie i další části této místnosti přestříkáte na požadovaný odstín (většinou se mění nerez na černé zbarvení). Rozhodně se toho nebojte, za zkoušku to stojí!

Sdílet článek