Jak ochráníte kovové materiály před vlhkostí i dalšími riziky?

Máte vlastní zámečnickou dílnu a vyrábíte ocelové konstrukce pro koncové zákazníky? V takovém případě musíte rozšířit své služby o povrchové úpravy. Jaká technologie je nejvhodnější a na koho se obrátit? 

Kvalitní pískování 

Ocel je velmi pevný materiál a výborně odolává mechanickému namáhání. Pokud se však potká s vodou, vlhkostí nebo působením chemických přípravků, velmi rychle podlehne. Přesně proto je nutné ji nějakým způsobem ošetřit, a tím pádem odstranit její nedostatky. Zdaleka nejpoužívanější metodou je pískování kovu (také nazývané tryskání).

Při pískování oceli dochází k prudkému nanášení ochranné barvy komaxit na povrch vyrobených konstrukcí. Následně se nanesené médium při určité teplotě (obvykle 150–200 stupňů Celsia) a tlaku vytvrdí, takže splyne s povrchem kovu.

Pokud dennodenně vyrábíte větší množství konstrukcí, rozhodně potřebujete sofistikovanější tryskání pískování, než je běžné ruční stříkání někde v koutě firmy. Odpovědí na vaše starosti je spíše prostorná lakovací linka, která dokáže rychle a kvalitně zpracovat větší množství složitějších kusů. 

Obraťte se na odborníky 

Zajímá vás komaxit barva? Pak je správnou volbou například prášková lakovna Ostrava pod křídly společnosti HP LAK s.r.o. Tito odborníci si hravě poradí s díly pro vnější i vnitřní použití (poradí si s konstrukcemi do korozního prostředí až do hodnoty C5). 

Jaká je cena práškové barvy komaxit? Samozřejmě záleží na rozměrech i tvarové složitosti dílů, počtu nanášených vrstev, barvě i množství, jaké budete pravidelně posílat. 

Mnohem lepší představu vám poskytne nezávazný kontaktní formulář pod odkazem práškové lakování cena. Stačí napsat své požadavky a v mžiku se vám ozvou odborníci ze společnosti HP LAK a domluví si s vámi individuální ceník.