I na hřišti se dnes nosí styl

fotbalové dresy

Variacím „co skříň dala“ s příchodem chytrých a prodyšných sportovních materiálů definitivně odzvonilo. Ať se v dnešní době podíváme na jakýkoliv sport, od fotbalu, po atletiku, můžeme si všimnout, že je dresům sportovců věnována stále větší pozornost – ať už ze strany samotných aktérů, nebo ze strany výrobců. A to zdaleka není řeč pouze o vrcholových sportech. Nezáleží totiž na tom, zda jde o prvoligového hokejistu a stejně tak dobrovolného hasiče – preference jsou stejné. Při výkonu se zkrátka oba potřebují cítit dobře a komfortně.

Každý dres může být originál

Patříte-li mezi sportovce tělem i duší, kteří řeší estetičnost a také funkčnost svého sportovního oblečení, patrně jste častými návštěvníky sportovních obchodů a e-shopů. Určitě se vám ale stává, že nenajdete to, pro co jste přišli – nevyhovuje střih, nelíbí se barva, není vám příjemný materiál. V případě, že máte šťastnou ruku, může nastat jiný problém – váš vytoužený originál nebude originálem a zanedlouho v něm potkáte spoluhráče anebo v horším případě, soupeře. Jak se tomu vyhnout?

Stačí se obrátit na specializované výrobce sportovních dresů, jejichž tradice je dlouhá a pokrytí široké.  Fotbalové dresyhokejové dresyflorbalové dresy, ale i méně typické hasičské dresyatletické dresybasketbalové dresy, plus řadu dalších. Ty všechny a na míru se dají objednat u specialistů. Mezi v Česku již tradiční patří například DDsport, který se může pyšnit dvacetiletou tradicí na trhu. Jeho filozofie spočívá v tom, že má být člověk i ve sportu svůj a vždy má být originál. Proto si zde můžete libovolný dres nejen koupit, ale také navrhnout. Preference barev, střihu i materiálu – vy zadáte, DDsport ušije.

Pro solitéry i pro týmy

Ať už jste vášnivý cyklista, popřípadě vás můžeme denně potkat na tréninku na atletickém stadionu, možná by se vám líbilo mít dres ve vlastních barvách a s vlastním jménem. Možná jste tým hasičů či florbalistů a rádi byste vypadali jednotně. I to je pro specialisty maličkost – pro celé týmy sportovců šijí pravidelně. Radost ale můžete udělat i někomu dalšímu – ať už synkovi zapálenému do fotbalu, strejdovi, který je vášnivý Slávista, nebo skupině dětí, které vedete v hasičském sportu. Ti všichni mohou mít kvalitní, funkční a originální dresy podle přání.