Hledáte bydlení v Praze? Na Vackově se pro vás staví nové byty

Developerské projekty

Bydlet v hlavním městě je snem mnoha lidí. Vyhovuje jim snadná dostupnost všeho, co ke svému pohodlnému životu potřebují. Obvykle není nouze najít dobré zaměstnání, na dosah ruky mají i to, co využívají ve dnech volna. Nové bydlení například nabídnou Byty u parku Na Vackově v Praze nedaleko Žižkova. Jaké bydlení nabízejí?

Na Vackově se bude dobře bydlet

Do stavby projektu rezidenčního bydlení v české metropoli se pustila společnost Metrostav Development. Jak sám název projektu napovídá, byty jsou situované v blízkosti parku, který lze využívat ve chvílích volna. Toto prostředí je ideální zejména pro rodiny s dětmi, ale ocení ho i jednotlivci nebo bezdětné páry. Park Židovské pece je příjemným místem pro sportování i procházky se psem. Pobyt v přírodě má pozitivní vliv na psychiku člověka a bydlení obklopené stromy patří k těm  nejvíce vyhledávaným.

Pohodlné žití nedaleko centra Prahy

Výhodou novostaveb Praha je zejména snadná dostupnost centra hlavního města. Člověk se díky tomu nemusí vzdát veškerého pohodlí, na které je v Praze zvyklý. Může kdykoliv ve svém volnu vyrazit za zábavou do divadel, kin nebo do galérií, se svými přáteli si užije příjemný večer i ve stylových pražských restauracích a hospůdkách. Děti budou mít blízko školku i školu a sportovní hřiště. 

Developerské projekty počítají s výstavbou celkem 272 bytů a dvou ateliérů, které budou mít dispozice od 1+kk až 5+kk. Vhodné jsou tedy početnější rodiny i jednotlivé osoby, které v nových bytech na Žižkově najdou svůj domov.

Byty U Parku na Žižkově

Na Žižkově novostavbám získá nový modernější vzhled, který rozšíří původní typickou zástavbu z přelomu 19. a 20. století. Developerské projekty využívají návrhů architektonického studia Architecture Interior Project. To pracuje s aktuálními trendy v současné výstavbě tak, aby vznikla obydlí vhodná pro 21. století.

Sdílet článek