Ferratum business: rychlá půjčka s transparentními podmínkami

rychlá půjčka

Mít dobrý podnikatelský nápad nestačí. Je třeba ho také zajistit finančně. Pokud vám chybějí investice, lze si je půjčit. I když se jako nejlepší řešení nabízejí banky, opak může být pravdou. Velká část žadatelů o bankovní úvěr totiž odejde z banky s nepořízenou. Na vině bývá velmi často krátká finanční historie podniku. Jak z takové situace ven?

Půjčka od nebankovní instituce

Kromě bankovních půjček existují také ty nebankovní. Například společnost Ferratum Business umí poskytnutí úvěru přizpůsobit tomu, jak rychle se rozvíjí podnikání dané firmy. Není třeba tedy se žádostí o úvěr chodit do banky, ale stačí zkontaktovat profesionály ve Ferratum Business. Ti si cení osobního přístupu ke každému klientovi a dbají na transparentnost podmínek pro poskytnutí podnikatelského úvěru, aby bylo vše hned jasné a srozumitelné. 

Sjednání úvěru prostřednictvím internetu

Jednoznačnou výhodou je přístup k žádosti o úvěr on-line. Zhodnocení podnikání je provedeno okamžitě na základě cash-flow firmy, které se projeví v údajích o bankovních transakcích. Ferratum Business přitom vychází ze zkušeností získaných při financování evropských firem. Společnost totiž působí mimo jiné také ve Švédsku, Finsku, Dánsku a řadí se mezi přední evropské finanční společnosti. Přitom podání žádosti o rychlou půjčku prostřednictvím internetových stránek netrvá déle než pět minut. 

Transparentnost podmínek

U společnosti Ferratum Business je možné získat půjčku pro firmy od 50 000 do 1 300 000 Kč. Přitom není třeba využít zástavy. Splatnost úvěru může být až na dobu 18 měsíců, přičemž se splácením úvěru fixními splátkami se začíná 30 dní po vyplacení financí. S penězi od Ferratum Business lze rozšířit místo svého podnikání, nabrat nové zaměstnance nebo nakoupit další vybavení. Vše záleží na podnikatelském plánu, který si firma vypracuje.

Sdílet článek