Elektronické cigarety v mnoha ohledech předčí klasiku

Každý kuřák samozřejmě dobře ví, že ho jeho koníček ničí, nicméně valná část s ním přestat nedokáže. 

Přitom není nezbytné vyloženě skončit s konzumací nikotinu. Užívat tuto látku lze i mnohem zdravěji, třeba prostřednictvím elektronických cigaret.

Není potřeba se neustále mýt

Elektronické cigarety mají zásadní výhodu v tom, že nehoří. Právě během tohoto procesu se do ovzduší, a tedy i do kuřákových plic, dostávají různé jedy typu benzen či dehet. Tyto látky jsou nejen pro lidský organismus vysoce škodlivé.

Navíc způsobují i žloutnutí prstů, což se zdá jako maličkost, ale celou řadu milovníků tabáku štve právě tento efekt nejvíce. Zažloutnutí se totiž často nedá snadno zbavit a člověk musí po každé cigaretě do koupelny, aby se mohl dostatečně umýt. S elektronickou cigaretou toto odpadá.

Nejsou všude zakázané

Se zapnutou elektronickou cigaretou nelze být kupříkladu v divadle nebo v kině, nicméně v restauraci či zoo se na rozdíl od kouření vapovat může. A nikomu to obvykle nevadí. Během vapování totiž uniká do ovzduší neškodný dým, jenž se během pár chvil rozplyne. 

A i kdyby ne, tak tento dým nesmrdí, což se o tom cigaretovém rozhodně říci nedá. Proto nemají hosté restauračních zařízení s lidmi s elektronickou cigaretou žádné problémy, jelikož jim od dýmu nenačichnou šaty ani se jim nezničí zdraví pasivním kouřením.

Zkouška

Přesedlat z klasických cigaret na ty elektronické je tedy v mnoha ohledech rozumné. Mnoho kuřáků však toto neudělalo. Jaký k tomu mají důvod?

Asi ten největší problém tkví v ceně. Běžná e-cigareta je prostě moc drahá, aby si ji člověk koupil jen tak zkoušku.

Tento problém však má docela jednoduché řešení, a sice jednorázovou elektronickou cigaretu Elfbar. Ta je mnohem levnější než standardní verze. Nabízí svému majiteli až 600 potáhnutí a dá se kdykoliv vypnout. Jakmile se vybije, prostě se vyhodí.

Elfbar prodej probíhá normálně na internetu. Kdo má zájem o koupi jednorázové e-cigarety, měl by navštívit internetové stránky tohoto prodejce.