Drátový rozhlas s kvalitním zvukem

Zprávy a hlášení se na nás valí ze všech stran, ale někdy je potřeba vyhlásit důležité informace i jinou cestou než přes rádio, televizi nebo internetové kanály. Ozvučení měst a obcí drátovým rozhlasem je stále velmi žádané. 

Vlastní obecní rozhlas

Starší lidé se většinou drží toho, co znají a na co jsou za svůj život zvyklí. Tím pádem se u některých nedočkáte, že by začali využívat jako zdroj novinek sociální sítě nebo internet. Jak jim sdělit včas nejdůležitější události? Pochopitelně se hlavně na obcích drží v popularitě drátový rozhlas, ale i ten prošel modernizací a můžete si ho nechat nainstalovat s veškerými současnými vymoženostmi. Na webových stránkách https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ se dozvíte, že vám bude navrženo moderní řešení, a dokonce samotná realizace. Dodávají se a montují 100 V drátové rozhlasy, což vyhovuje také místům, kde nelze realizovat instalování bezdrátových rozhlasů. Kromě obcí a měst probíhá tento druh ozvučení například v nemocnicích, ve školách, ve výrobních halách, ve sportovních střediscích nebo průmyslových podnicích. 

Záruka vysoké kvality zvuku

Moderní řešení může bez obav nahradit vaše dosud používané zastaralé a nefunkční obecní drátové rozhlasy. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu zvuku, aby byl rozhlas slyšet v každém místě obce. Rozhlasové ústředny se dodávají o výkonu 100 W–10 000 W (AUA 5613). Nechybí ani opravy stávajících zařízení. Firma EL-MIK se již mnoho let zabývá také veškerým servisem a opravami obecních a městských rozhlasů. Na webových stránkách https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ se také dozvíte, jaké jsou k dispozici druhy ozvučovací techniky, kam zapadají například rozhlasové ústředny, zesilovače a reproduktory. Není problém zajistit ucelenou dodávku a montáž kamerových systémů, dorozumívacích zařízení, jednotného času a telefonních ústředen.