Dovoz aut z Německa je sázka na jistotu

dovoz aut

Německo platí za automobilovou velmoc a za desítky let se osvědčilo, že vozidla ze západu mají v České republice obrovský úspěch, protože jsou cenově dostupná a zároveň vynikají svou výbavou a technickým stavem. Rádi byste si také pořídili vůz, ale nechce se vám investovat do nového automobilu, avšak se nespokojíte s kompromisem? Pak je pro vás dovoz aut ze zahraničí skvělou volbou.

Jak funguje dovoz aut?

Rozhodnete-li se pro dovoz aut z mobile.de, máte jistotu kvalitních vozidel. Všechna auta jsou prověřena a díky sedmileté praxi máte jistotu, že vozidla nejsou bouraná nebo s přetočeným tachometrem. Společnost si zakládá na férovém jednání, proto na vás čeká přímé a velmi příjemné jednání, kde vám budou zodpovězeny všechny otázky ohledně vybraného auta. To ostatně dosvědčí i dalších více než osm set řidičů, kteří mají z mobile.de svůj vůz. Své nové auto budete mít během několika hodin, maximálně do dvou dní. Stačí jen zaplatit zálohovou fakturu a těšit se!

Máte-li specifické požadavky, dovoz aut spočívá v následujících krocích. Kromě toho, že si stanovíte kritéria automobilu, společnost vám vytvoří nabídku na míru a zvolený čtyřkolák pro vás rezervuje. Jakmile je vůz prověřen, složíte zálohu a těšíte se na dovoz auta až k vám domů. Společnost vám pomůže i s STK a samozřejmostí je též přihlášení vozidla při dovozu ze zahraničí.

Německo jako garantovaný obchodní partner

Součástí nabídky služeb je samozřejmě i možnost financování, které ulehčí vaší peněžence. Díky pestré a ověřené nabídce z Německa, kdy jsou všechny kroky doopravdy bezpečné, můžete čekat pouze spolehlivé jednání bez zbytečných průtahů či nepravd. Technický stav bude přesně odpovídat nabídce, tedy žádný stočený tachometr, bourané díly či jiné skryté vady. Navíc si můžete být jisti, že za stejné peníze, které byste u nás dali za vůz slabší výbavy, si díky dovozu smíte dovolit luxusnější a nadstandardní výbavu stejné značky a modelu auta. A to už za to stojí, nemyslíte?

Sdílet článek