Chraňte nabíjecí pouzdro pro AirPods stylovým krytem

obaly pro AirPods

V současné době jsou k dostání moderní kryty nejen na iPhone a iPad, ale dokonce i na gadgety, jako jsou bezdrátová sluchátka AirPods. Vzhledem k tomu, že nabíjecí pouzdro je vyrobeno z lesklého materiálu, který je náchylný na škrábance, vyplatí se investovat do nějakého obalu.

Originální nabíjecí pouzdra na AirPods jsou zářivě bílá, ovšem v tašce se snadno odře, a potom je pouzdro poškrábané a opotřebované. Právě z daného důvodu byste měli investovat do krytu, pomocí něhož předejdete kosmetickým poškozením.

Obal by měl dokonale přiléhat

Při výběru je nezbytné zohlednit hned několik věcí, například je obzvláště důležité, aby kryty pro AirPods dokonale přiléhaly a obepínaly tělo nabíjecího pouzdra. Pokud by totiž byly mezery, zachytil by se do nich prach, a tím by se pouzdro značně poškrábalo. Renomované značky vyrábějící obaly pro AirPods si nechávají záležet na tom, aby byly co nejtěsnější.

Ochrana proti pádu

Stejně tak je nezbytné zajistit, aby nedošlo k poškození samotných sluchátek uvnitř. Přestože je nabíjecí pouzdro navrženo tak, aby v něm byla sluchátka uložena, když je zrovna nepoužíváte, nenabízí dostatečnou ochranu při pádu. Obaly jsou naštěstí konstruovány pro tlumení i případných pádů, a tím pádem eliminovaly míru poškození.

S ochranou proti pádu souvisí i to, že kryty jsou lépe uchopitelné. Originální pouzdro je lesklé a kluzké, takže vám snadno upadne, ovšem obaly bývají matné a lépe se drží v rukách.

Sluchátka neztratíte

V neposlední řadě je nutné podotknout, že existují i kryty s karabinkou, a tak si jablečná sluchátka připevníte třeba ke klíčkům či poutku na kalhotách. Nemusíte se bát, že byste AirPods ztratili.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli objednat obaly a kryty, podívejte se do pestrého portfolia e-shopu AppleKing.cz.

Sdílet článek