Chcete prodat staré auto za výhodné peníze a bez starostí? Víme, jak na to

V dnešní době se drtivá většina lidí neobejde bez vlastního vozidla. Důkazem je více než šest milionů osobních aut na českých silnicích, která každým dnem jezdí sem a tam. Dané prostředky se kupují, opravují, prodávají i likvidují. Chystáte se zbavit svého plechového parťáka i vy? 

Vyhněte se starostem 

V dnešní době existuje celá řada způsobů, jak prodat starý automobil. Velmi častou volbou je vystavení internetového inzerátu na sociálních sítích i online bazarech. Ani zdaleka se však nejedná o nejlepší cestu. Čekání v řádu měsíců, starosti s přepisem a tlak na snížení ceny nejsou ničím příjemným. 

Přesně proto se spousta lidí spoléhá spíše na výkup. Nejspíše jste už všichni slyšeli o podvodných praktikách, nátlakových technikách a směšných částkách, které vám nabídnou známé autobazary. Ať už tedy chcete výhodně prodat pojízdný kus, či vás spíše trápí likvidace vozidel, spolehněte se jen na ověřené poskytovatele s pozitivními recenzemi. 

Transparentní podmínky 

Dobrým příkladem, jak se to má dělat, je firma se stránkami https://zahotove.cz/. Zmínění poskytovatelé zajišťují výkup aut za hotové, stejně jako zpracování autovraků. Stačí se domluvit po telefonu a do dvaceti čtyř hodin za vámi přijedou kamkoliv. Poté zdarma odvezou prodaný vůz a vyplatí vám peníze ihned na ruku. Cenu se samozřejmě dozvíte během úvodní konzultace. 

Zároveň se vyhnete zbytečnému papírování a několikastranným smlouvám. To platí i v situaci, kdy je vozidlo zatížené leasingem nebo úvěrem. Jestli tedy chcete celý proces vyřídit snadno, rychle a obdržet zajímavou částku, navštivte webové stránky pod odkazem. 

Na nich získáte větší inspiraci a najdete potřebné telefonní číslo. Nenechte si ujít ani nezávaznou kalkulačku finální ceny dopravního prostředku.