Brazilský kreatin

Mít krásné vlasy, to je sen každé ženy. Škoda jen, že ne každé z nás byly krásné vlasy od přírody naděleny a tak si musíme čas od času k nádherným vlasům dopomoci. Ať už prodlužováním nebo různými dalšími prostředky. Jedním z nich je i takzvaný brazilský kreatin. Poměrně nová metoda, avšak docela oblíbená, hlavně mezi ženami.

Tento produkt je vyrobený z kolagenu, čokolády, kokosu a důležitou součástí je přírodní keratin. Po jeho použití budou vaše vlasy krásně hebké a hlavně rovné. Což ocení ty dámy, které mají problém s vlasy, které se vlní anebo jsou hodně kudrnaté. Nezáleží na tom, jaké máte vlasy, tento způsob by měl jít teoreticky použít na všechny druhy vlasů a to bez ohledu na to, jestli jste se nechávaly barvit nebo nějak ošetřovat vlasy, například chemicky.  

Brazilský keratin byste si měly nechat aplikovat od profesionálů v salónu. Zabere vám to asi tak hodinu až tři hodiny, záleží na délce vlasů a dalších faktorech. Z rovných vlasů se můžete těšit ihned po aplikaci! Vlasy budou krásné a odolné vůči slunci nebo třeba chlorované vodě.

Rovné vlasy vám vydrží asi čtyři měsíce a je i doporučováno vlasy tři dny po aplikaci nemít. To z toho důvodu, že keratin po tuto dobu ještě působí, tak aby byl účinek, co možná nejlepší! Vlasy se nebudou nijak extrémně zacuchávat ani lámat, čím častěji aplikaci necháte provést tím lépe. Takže můžete i třeba po jednom měsíci. Rovněž je podporován růst vlasů. Takže záleží jen a jen na vás, jak často si tuto proceduru dopřejete.

Je i doporučováno brazilský kreatin aplikovat na vlasy, které jste si nechaly prodloužit, což na ně bude dobře působit a nebudete je muset žehlit a různě narovnávat. Takže vám aplikace tohoto keratinu usnadní i práci a ušetří čas. Po ránu to zajisté uvítá každá pracující a zaneprázdněná žena.

Sdílet článek