Batohy a aktovky Stil

školní batohy

Ať už vaše dítko nastupuje do první třídy, pokročilo na druhý stupeň základní školy anebo snad patří mezi studenty odborných škol a univerzit, vždy potřebuje správné vybavení pro své úspěšné vzdělávání. To vám zajistí v první řadě kvalitní batoh či aktovka, kam se vejdou všechny učebnice, pracovní pomůcky, svačina i lahev s pitím. Klíčovou roli hraje konstrukce batohu, aby nezatěžovala páteř a rovnoměrně rozložila zátěž. Polstrování a další funkce batohu jsou příjemným bonusem navíc.

České batohy vysoké kvality

Školní batohy z dílny Stil se mohou pochlubit vynikajícím dílenským zpracováním a velmi nízkou váhou. Máte možnost vybrat si též z atraktivních a sladěných setů, jež se skládají z batohu, penálu, boxu, zástěrky a peněženky. Taková souprava je perfektním dárkem! Nejen školní batohy pro 1. stupeň můžete vidět téměř v každém papírnictví v sekci dárkových balení. Kromě batohů se nabízí též školní aktovka pro prvňáčka navržená pro komfortní nošení a minimální zatěžování zádového svalstva. Důležité je stejně tak rozvržení jednotlivých přihrádek a hlavních komor včetně bočních kapes na cennosti, pití a přezůvky. Kromě batohů a aktovek máte skvělou příležitost sladit i ostatní vybavení pro školy. Jak by se vám líbil penál či peněženka ve stejném designovém provedení? Školní batohy pro studenty jsou navíc opatřeny bezpečnostními prvky a anatomicky tvarovanými zádovými panely i popruhy, jež si smí školák nastavit až do tří stupňů. Tím je zajištěno pohodlné nošení.

Proč sáhnout po batohu Stil?

Český výrobce si klade za cíl vyrábět vysoce kvalitní batohy. Studentský batoh Stil se může pyšnit propracovaným ventilačním systémem v zádové části, díky čemuž se dobře nosí i v parném letním počasí. Ani školní batoh pro 2. stupeň není ochuzen o precizní zpracování. Oproti taškám pro první stupeň vynikají tyto batohy atraktivními motivy a vysoce kvalitními potisky. Dopřejte svému školákovi ten nejlepší batoh, který mu budou všichni závidět, a zároveň podpořte zdravý vývoj jeho zad.

Sdílet článek