Aktivní dovolená na Máchově jezeře

chatky na Máchově jezeře

Pokud se vám krajina, která učarovala básníkovi Karlu Hynku Máchovi, také vryla pod kůži, pak možná máte prochozené i okolí Máchova jezera, též zvaného Velký rybník. Ten druhý název je dokonce příhodnější, protože již zmíněné jezero je ve skutečnosti rybníkem. V současné době se využívá hlavně pro rekreaci, svoji dovolenou můžete v prostředí Máchova jezera prožít i vy a bude to určitě příjemně strávený čas, protože toto místo má svým návštěvníkům co nabídnout.

Příjemné chatky pro rodiny s dětmi

Strávit dovolenou v klidu a pohodlí lze různě, záleží hodně na tom, čemu člověk dává přednost. Máte-li rádi jednoduché ubytování bez zbytečností, chatky na Máchově jezeře vás přímo nadchnou. Nabízejí příjemné prostředí například pro čtyřčlennou rodinu, a navíc chladničku, aby bylo kde uchovávat potraviny. O jídlo se ubytovaným postará vybavená jídelna s barem, která poskytuje hostům polopenzi nebo i plnou penzi. Chcete-li se plně věnovat zábavě na vodě a zkoumávání blízkého i vzdáleného okolí Máchova jezera, bude vám vydatná polopenze bohatě stačit. Budete mít tak dostatek volného času na to, abyste mohli jít i na celodenní výlet za místními pamětihodnostmi a večer se občerstvili chutnou teplou večeří.

Relaxujte v prostředí obklopeném krásnými lesy

Máchovo jezero: ubytování je ideálním místem pro trávení volného času u vody. Na své si přijdou děti i dospělí a ke své zábavě mohou využívat také minigolf, volejbalové hřiště, trampolíny nebo ti nejmenší i houpačky, prolézačky a pískoviště. A proč se nesvézt také na šlapadlech nebo na palubě parníku? Okolo Máchova jezera je velmi krásná příroda, která je přímo balzámem pro duši. V ní najdete klid a relaxaci a odpočinek od všedních dnů nabitých hektickou uspěchaností. Pro milovníky ohňů pod volným nebem jsou připravena ohniště, na kterých lze opékat třeba špekáčky a pozorovat přitom hvězdy na tmavomodré obloze.

Sdílet článek